• +90 312 346 89 20
 • armina@armina.com.tr

  Kurumsal Web Yazılımlar

  Kurumsal Web Yazılımlar

  Ziyaretçileriniz için kolay kullanılan ve işinizi güzelce tanıtan web sitesi tasarımları yaparız. Web siteniz sizin hikayenizi anlatmak istediğiniz kişilere doğru şekilde anlatır. Ağızlardan düşmeyen bir söz var “Web Siteniz Şirketinizin Aynasıdır”. %100 doğru bir söz ama bize göre yetersiz bir tanım. Bize göre Web Siteniz Şirketinizden 1 adım daha önde, çünkü her şirketin ama her şirketin bir açılış ve bir de kapanış saati vardır, ama bir web sitesi daima açıktır! “Web Siteniz Şirketinizin İnternetteki Evidir” biz bu eve “web daire” diyoruz.
  Bilge Web hiç kapanmayan şirketinizin gereksinimlerini analiz ederek web dairenizin temellerini oluşturur. Sonra kurumsal kimliğinize uygun bir mimari ile web evinizin duvarlarını yükseltir. Ardından ince dokunuşlarla renklendirerek dekorasyonunu tamamlarken profesyonel metin yazarları ile içini doldurur ama gereksiz ayrıntılar ve keşmekeş yazıların ve resimlerin yanından bile geçmez. Bu kadar da yetmez, web dairenizin ara sokaklarda izbe unutulmuş gözden uzak kalmasına dayanamaz ve herkes onu görsün ona ulaşsın diye Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi ana caddelerde yapar bu görkemli yapılarını.
  Ortalama bir kullanıcı web sitenize sadece bir kaç dakika ayırır. Ziyaretçilerinizi kısa süre içinde yakalayarak ve doğru yönlendirerek onlara vermek istediğinizi vermenizi sağlayan bir web sitesi için size çözümler sunarız. Güzel web tasarımı, doğru yapısal tasarım ve doğru seçilmiş içerik ziyaretçilerinizi sezgisel olarak yönlendirmenin ve kendilerini web sitenizde rahat hissetmelerini sağlamanın en temel faktörüdür. Bunun için biz de bazı temel ilkelere hep sadık kalırız;
  Web tasarımı firmanın kurumsal kimliği ile uyum içinde olmalıdır.
  Amacına uygun içeriği doğru şekilde yansıtabilmelidir.
  Kullanılabilir olmalı ve navigasyonu anlaşılır olmalıdır.
  Web tasarımı görsel olarak tutarlı bir tasarıma sahip olmalıdır.
  Arama motorlarında bulunabilir olmalıdır.
  Web tasarımı yenilikçi olmalıdır.