• +90 312 346 89 20
 • armina@armina.com.tr

  Çağrı Merkezi Yazılımları

  Çağrı Merkezi Yazılımları

  Armina firması çağrı merkezi hizmetlerine ilişkin sizlere bir çok noktada çözüm sunabilmektedir.Kurulumdan itibaren sistem gereksinimlerinin yanı sıra iş akdinizin pratik, kolay ve zaman kaybı yaşanmaksızın yazılımsal, projelerinize ilişkinde data temini konusunda olanaklar sağlar.
  Armina Çağrı Merkezi Yönetimi Yazılımı
  Armina yazılımı, Yöneticilerin veri yükleyebildiği, raparolar alabildiği, Agentlarların ise müşteri bilgisinin olduğu ekranı ile arama yapabilmesini sağlayan, her yerden ulaşılabilen web tabanlı bir uygulamadır.
  Uygulama İçeriği :
  - Data Ekleme
  - Bayi ve Alt Bayi Oluşturma
  - Personel Oluşturma
  - Data Durumu Görüntüleme
  - Çalışma Zamanı Ekleyebilme
  - Ürün Ekleme
  - Müşteri Bilgi Ekranı
  - Xlite Programı aracılığıyla internet üzerinden (voip) arama yapabilme
  - Yapılan Görüşmelerde Detaylı Raporlama
  - Log Bilgisi
  Armina programı kullanım şartları, satın alma ve kiralama hizmeti olarak sağlanmaktadır.Satın aldığınız taktirde bir defaya mahsus program lisans ücretini satın alırsınız.Kiralama yönetimi ile sözleşme yapılan ay kadar belirlenen ücret karşılığında yazılım bakımı ve güncellemeleri dahil hizmet sağlanır.Yanı sıra isteğiniz doğrultusunda yazılımla beraber projeleriniz için data da temin edilir.Size sadece rapor almak kalır!
  Profesyonel Çağrı Merkezi Yazılım Çözümümüz
  Çağrı merkezi yazılım çözümlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz size yazılım sunumu da ayrıca tarafımızdan yapılabilir.