• +90 312 346 89 20
 • armina@armina.com.tr

Ödeme ve Teslimat

 • Ödeme ve Teslimat

  1 - Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

  İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

  2 - Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi

  Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada 2-9 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir.

  3 - Firmamızda Kredi Kartı Çekimi

  Firmamıza gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya 2-9 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

  4 - Mail-Order Kredi Kartı Çekimi

  Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, firmamızda bulunan kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan elle girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan formun tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de gereklidir.

  5 - Posta Çeki Havalesi

  PTT Bank aracılığı ile posta çeki hesabımıza ödemenizi yapabilirsiniz. Posta çeki hesabımızı iletişim sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

  6 - Kapıda Nakit veya Tek Çekim Ödeme

  Vereceğiniz siparişlerde kapıda ödemeyi tercih edebilir; Türkiye'nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

  7 - Alternatif Ödeme Sistemi

  Uluslararası güvenilirliğe sahip PayPal, PayU, iPara, İyzico Ödeme Sistemleri sayesinde; ister bakiyenizden, isterseniz de kredi kartınızla güven içerisinde ödeme yapabilirsiniz.

  TESLİMAT

  Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.
  Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, duruma göre adrese teslim hizmetimizden de yararlanabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.
  Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir.