• +90 312 346 89 20
 • armina@armina.com.tr
 • Hakkımızda

  Armina Yazılım Limited Şirketi 2007 yılında Ankara'da kuruldu. En iyiyi yapabilmenin yolu en iyi olmaktan geçer sözünden yola çıkarak herzaman en iyisini yapmaya çalışan  Armina Yazılım, kısa zamanda Ankara'nın sayılı yazılım firmalarından biri haline geldi.

  Bir çok alanda kendi yazılımlarıyla hizmet vermekte olan Armina, başta Call Center, Belediye Otomasyon Sistemleri, Uzaktan Eğitim Sistemleri gibi kendisinin hazırlayıp geliştirdiği yazılımlarıyla hizmet vermektedir.

  Armina Yazılımın ana hedefi, çalıştığı firmaların memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmaktır. 

  Peki; Bunu sağlamanın yolu nedir? Müşteri memnuniyeti yalnızca program yazmak, satmak ve eğitim vermekle sağlanamaz. Bu işin uzmanları her türlü faktörü çok yönlü düşünerek, göz önüne alarak, uygulayarak ve sonuçlandırarak sağlayabilirler.

  İşte Armina Yazılımın gerçek hedefi firmaların çalışma ve yönetim metodlarını incelemek; problemlerini ve sorunlarını masaya yatırarak yeni çalışma, yönetme metodları geliştirmek; uygulamak ve yardımcı araçları belirleyip kullanmaktır.

  Süreçleri incelemek ve yeni süreçleri uygulamaya koymak.

  Eğitim vererek yönetim becerilerini geliştirmek.

  Uygulama yazılımlarını geliştirmek.

  Denetim ve kontrol sistemi kurmak.

  Tam entegre sistem yönetimi oluşturmak.

 • Misyonumuz

  Misyonumuz son tasarım ve bilişim teknolojilerini kullanarak ilerici İnternet çözümleri yaratmak ve bunları müştelerimizin hizmetine sunmaktır. Bu şekilde müşterilerimizin hedeflerine ulaşmada İnternet kullanımından olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerinde internetin verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız.

 • Felsefemiz Çalışma Şeklimiz

  Diğerlerinden bir adım önde olmak, daha fazla yaratıcılık ve yenilik arayışı içinde olmak, yeni ve daha iyi, kullanmaya hazır ve anahtar teslim orijinal çözümleri sunmak. Firmalarımıza, varolan Internet varlıklarını güçlendirmek veya İnternet deneyimlerine sıfırdan başlamak için zengin çözümler sunuyoruz. Bu çözümler Armina Yazılım tarafından kullanmaya hazır şekilde tasarlanmış olabileceği gibi, size özel, istediğiniz şekilde tasarlanacak şekilde de olabilir.

  Armina Yazılım Web Tasarım ve yazılım konusunda uzman kadrosuyla profesyonel projeler yapma felsefesiyle müşterilerine özgün tasarımlar yapmayı hedeflemiş ve yapmıştır.

 • Gizlilik İlkeleri

  Bu gizlilik ilkeleri Armina Yazılım ve Bilişim Hizmetleri tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. 

  Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. Armina Yazılım diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

  Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

  Armina Yazılım müşterilerinin sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm haklarını saklı tutar. Armina Yazılım bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder." Ancak müşteri web sitesi üzerinden alınan materyallerden Armina Yazılım sorumlu değildir.

 • Vizyonumuz

  Vizyonumuz, müşterilere İnternet stratejileri geliştirerek danışmanlık yapan ve çözümlerin uygulanmasını sağlayan ve kesintiz kaliteli hizmetler sunan küresel İnternet çözümleri sağlayacısı olmaktır.